Atleti na konci roku získali 3 medaile

19.12.2014 18:11

Konec kalendářního roku byl nejen ve znamení blížících se Vánoce, ale také už začátkem halové sezóny našich atletů. Ti se nejprve představili na Hustopečské desítce - běžeckém silničním závodě a poté i na výškařském mítinku Vánoční laťka Hády v Brně. 

V Hustopečích se na start postavila čtveřice našich závodníků. A dařilo se jim výborně. Získali 3 medaile a jedno čtvrté místo. V kompletní sbírce medailí si zlatou odvezla Vendula Zemčíková v kategorii ml.přípravka, kde porazila všechny své soupeřky. Stříbro získal Jan Tančinec v klategorii minipřípravka a bronz vybojovala Leona Zemčíková v kategorii ml.žákyň. Na výborném čtvrtém místě skončila v kategorii st.přípravka Nikola Klusáková. Všem za předvedené výkony děkujeme.

Na výškařském mítinku v Brně se s kategorií ml.žákyň rpozloučila dvojice našich děvčat - Leona Zemčíková a Natálie Jeklová. Natálie si vůbec poprvé v životě vyzkoušela výškařský sektor na závodech a se 113 cm může být spokojená. Navíc s vědomím, že i tuto pro ni netypickou disciplínu zvládá na slušné úrovni. Leona překonala laťku ještě o patnáct centimetrů výše. Ještě před třemi měsíci by byla s tímto výkonem spokojena, teď však už pomýšlela na vyšší úroveň a zdolaných 128 cm ji nestačilo k plné spokojenosti. Možnost zlepšit se bude mít hned v lednu na několika dalších závodech, hlavně pak v Hustopečích na dvou závodech Hustopečské laťce a Hustopečském skákání.

Podívejte se na fotky z Vánoční desítky.

 

—————

Zpět