Beseda se Š.Kašpárkovou a M.Hrubou

29.11.2017 09:12

Potka se najednou se dvěma mistryněmi světa, to se jen tak nikomu nepodaří. My jsme měli tuto možnost v naší škole v úterý 28.11. kdy do naší školy zavítaly mistryně světa a olympijská medailistka v trojskoku Šárka Kašpárková a dorostenecká i juniorská mistryně světa ve skoku vysokém Michaela Hrubá. Obě do naší školy přijely propagovat projekt Olympijský víceboj, do kterého se naše škola v nejbližších dnech zapojí.

Při besedě se žáci naší školy dozvěděli něco ze zákulisí sportovní přípravy i to, že Šárka Kašpárková měla ráda ve škole dějepis a nešla ji fyzika. Bavili jsme se také o problému dopingu a také o tom, že by naše současná nejlepší výškařka Míša Hrubá ráda překonala laťku ve výšce dva metry. Obě sportovní celebrity dovezly ukázat dětem své medaile, které kolovaly zaplněnou jídelnou. Někteří žáci dokonce zkoušeli mezi zuby, zda je medaile opravdu pravá. Nakonec byla velká autogramiáda a děti si domů kromě velkých zážitků odnášely také kartičky s podpisy obou atletek.

Podívejte se na fotky z besedy.

—————

Zpět