Byli jsme v Legolandu

24.05.2017 23:32

"Sny se mají snít, aby se pak mohly plnit." A nám se náš sen opravdu vyplnil - cesto do Legolandu v Německu. Nyní jsme již zase ve škole a zdá se neskutečné, že na fotografii u vstupní brány do Legolandu, na kterou jsme se jen nevěřícně koukali, teď doopravdy stojíme "my". Vstupem do zábavného parku byla dlouhá cesta okamžitě zapomenuta. Všichni se rozprchli jako mravenečci v mraveništi. A když se pak náhodně potkávali, vyměňovali si úsměvy, se zápalem líčili, kde již byli a radili, kam jít dál. Někteří překonali sami sebe a absolvovali atrakce, na které dosud neměli odvahu. Jiní rýžovali zlato, sjížděli divokou řeku, fotili se, odpočívali ... Poslední chvilky před odjezdem jsme příjemně unaveni (i když děti - ty se snad ani unavit nedají :-) trávili u autobusu jako jedna velká rodina. A to byla ta nejhezčí tečka našeho prvního společného výletu za hranice snů - za hranice České republiky.

Starý papír jsme sbírali celé dva školní roky. Děti nanosily úžasných 14 107 kg !!!
Nejlepšími sběrači byli Karolína Machalová, Dominik Machala, Dominik Ďuriš, Nela a Daniel Skočkovi. Veliké uznání patří Terezce Skočíkové a její mamince, které skoro každý týden přispívaly i více jako stokilovými sběry. Také občané spádových obcí pomáhali plnit kontejner u naší školy. Děkujeme jim i obecním úřadům za spolupráci.

Děkuji rodičům za toleranci a dobrou náladu, kterou si vezli s sebou.

Za naši školu se již těším na další cestování. DK


—————

Zpět