CELOSTÁTNÍ KOLO SOUTĚŽE VE FINANČNÍ GRAMOTNOSTI PRAHA

07.04.2014 18:19

1.4.2014 reprezentovalo družstvo naší školy, ve složení Marcela Jamborová,Kateřina Mikulská a Vojta Zemek,celý Jihomoravský kraj v 5. ročníku celostátní soutěže ve finanční gramotnosti,které se konalo v Praze.Soutěž zahájil guvernér České národní banky pan ing.Singer.Přítomni byli zástupci ministerstva školství,financí,práce a soc.věcí a ekonomický arbitr ČR.Sotěžní týmy 14 krajů byly losem rozděleny do 2 semifinálových skupin,ze kterých postupovala vždy dvě družstva do finále.Náš tým skončil 3.ve druhém semifinále,tedy příčku pod postupovým místem.Celkově skončil na 7.místě a nechal za sebou dalších 7 krajů,včetně hlavního města Prahy.Byl to obrovský úspěch našich tří zástupců.Hned po soutěži se dohodli,že chtějí příští rok udělat vše,aby se svému letošnímu úspěchu co nejvíce přiblížili.Chci jim všem poděkovat za vzornou reprezentaci naší školy.Mgr.Dagmar Havlíčková

 

Podívejte se na fotky.

—————

Zpět