Chlapci se na fotbale snažili

30.09.2016 07:47

Chlapci se na fotbale snažili.

Ve čtvrtek 22. září se konal další ročník tradičního fotbalového turnaje o Pohár ZŠ Velké Němčice. Letos v létě nám odešel poměrně silný  fotbalový kolektiv chlapců z deváté třídy. A tak bylo poměrně těžké vytvořit nový tým, schopný konkurence silným fotbalovým kolektivům z Velkých Němčic, Nikolčic a Vranovic, neboť v těchto obcích hrají chlapci pravidelnou fotbalovou soutěž. Z naší školy se aktivně věnuje fotbalu pouze Jakub Kalců. A na hřišti to bylo vidět, neboť Kuba svým uměním v brance zabránil mnoha brankám. V poli se mu svým dobrým výkonem blížil pouze Lukáš Topolanský, který využíval své dovednosti z ledního hokeje a vyřešil spousty obtížných situací v naší obraně, neboť po většinu hrací doby utkání, jsme byli pod tlakem soupeře. Sice jsme obě utkání s Velkými Němčicemi i Vranovicemi prohráli, ale je třeba pochválit všechny reprezentanty naší školy. Snažili se a bojovali i za nepříznivého stavu až do konce obou utkání a nic nedali soupeři zadarmo. Pokud bude ještě nějaký další fotbalový turnaj, chlapci projevili rovněž zájem o trénink a přípravu, což je dobré znamení do budoucna.

Mgr.Petr Pláteník, učitel Tv

Podívejte se na fotky z turnaje

—————

Zpět