Coca-Cola Cup - naši fotbalisté vyřazeni v kvalifikaci

17.10.2012 18:23

Naše škola se letos přihlásila do fotbalového Coca-Cola Cupu. Bohužel už kvalifikace vystavila našim chlapcům ze 6.-9. tříd stop v této populární soutěži, když nad jejich síly bylo družstvo ze ZŠ v Mikulovicích u Znojma.

Naši fotbalisté hráli se svým soupeřem na jeho hřišti vyrovnaný první poločas. Bohužel v jeho závěru po chybách v obraně dostali dva rychlé  góly. K obratu v zápase nepomohla ani branka Tomáše Životského z přímého kopu. Technicky byli naši hráči pro soupeře přinejmenším vyrovnaným partnerem, bohužel nestačili v rychlosti, a tak si i ve druhém poločase vytvořili jen málo gólových příležitostí. Naopak soupeř jednu ze svých šancí proměnil, a tak konečný stav zápasu byl 3:1 pro ZŠ Mikulovice.

Naši chlapci budou mít šanci vylepšit si svou bilanci na jaře, kdy chystáme fotbalový turnaj na hřišti v H. Věstonicích.

 

ZŠ Mikulovice  -  ZŠ Dolní Věstonice    3 : 1

(branka: Tomáš Životský)

—————

Zpět