Den otevřených dveří

19.12.2014 15:00

V pondělí 15. prosince proběhl na naší škole Den otevřených dveří. Budovu školy i jednotlivé třídy si mohli přijít prohlédnout nejenom rodiče našich současných nebo budoucích žáků, ale také veškerá veřejnost. Děti hosty přivítaly, pan ředitel provedl školou a o všem ochotně informoval. A jak probíhala výuka? V první třídě si rodina malých krtečků nevšimla, že léto skončilo a přišla krutá zima. Hledali, kde by zimu přečkali a zalíbilo se jim ve škole. Avšak popletli, co se dalo. Proto se raději na jaře vrátili na louku. Stateční lovci ze druhé třídy si tentokrát ve své osadě vytvořili vánoční atmosféru. Prožili v ní celé dopoledne od výuky přes svačinku až do oběda. A třetí třída mezitím doplula  na Havajské ostrovy a zazpívala si písničku Ryba z Havaje. Přijďte se příští rok podívat také. DK

POdívejte se na fotky.

—————

Zpět