Dětský tábor - Prudká 2013

31.07.2013 13:25

Týden po Táboře pro rodiče s dětmi jsme byli na Vysočině znovu. Tentokrát jsme v rekreačním středisku Prudká pořádali Dětský tábor. Mezi 40 dětmi bylo i 17 z naší školy. A to jsme museli několik zájemců odmítnout pro naplnění kapacity tábora. Na táboře panovala celý týden dobrá nálada. V prvních dnech se sice občas někomu zastesklo po mamince, ale na výletech a během táborových her se na to zapomnělo. A co jsme v táboře zažili? Suchozemskou i vodní olympiádu, střelbu ze vzduchovky, orientaci pomocí busoly, batikování šátků, denní i noční koupání v bazénu, lesní hry, táboráky, postřehovou hru, výlet do akvaparku v Kuřimi a do Skiareálu Vysočina v Novém městě n.Moravě, koupání v přírodním koupališti, ... a mnoho dalších věcí. A pokud mohu říci za sebe, tak hlavně spousta legrace a zábavy. Tak jak to má na takových táborech být. Věřím, že se už všichni těšíme na příští rok na táboře.

Podívejte se na fotky z letošního tábora.

—————

Zpět