Děvčata v Coca-Cola Cupu nepostoupila do 2.kola

11.11.2014 01:53

Naše děvčata si letos podruhé zahrála fotbalový Coca-Cola Cup. Soupeřem v 1. kole jim bylo silné družstvo ZŠ Miroslav a také děvčata ze ZŠ Šanov. ZŠ Miroslav potvrdila roli favorita, když vyhrála nad našimi děvčaty vysoko 7:0 a protože porazila i Šanov postoupila do dalšího kola této celostátní soutěže. O druhé místo v turnaji naše děvčata bojovala s děvčaty ze Šanova. byl to velmi vyrovnaný boj. Šanov se ujal vedení 0:1, ale Leona Zemčíková vyrovnala střelou ze skrumáže před brankou soupeřek - 1:1. Šanov opět kontroval a opět vedl 1:2. Naše děvčata se však nevzdala a snažila se o vyrovnání. To se jim povedlo díky brance Karolíny Klusákové z pěkné akce - 2:2. Už se zdálo, že o výsledku rozhodnou penalty, když nám náš soupeř z nenápadné akce vstřelil třetí a rozhodující branku. Na vyrovnání už nebyl čas a tak naše děvčata po výsledku 2:3 skončila třetí.

—————

Zpět