Didaktika pro kyberprostor

20.11.2014 19:42

Didaktika pro kyberprostor

 

Na jaře roku 2014 zveřejnilo Ministerstvo školství výzvu Operačního programu Vzdělávání pro konkurenceschopnost za účelem dalšího vzdělávání učitelů. Naše škola se prostřednictvím této výzvy zapojila jako partner do projektu Didaktika pro kyberprostor, díky kterému si budeme moci pořídit  10 ks mobilních dotykových zařízení (9 hybridů notebook-tablet + 1 tablet) pro pedagogy školy. Cílem projektu je zejména podpora dalšího vzdělávání pracovníků školy v oblasti využití ICT, ale i koučink, mentoring a odborné poradenství při pedagogických či technických problémech a následné zapojení získaných poznatků do jednotlivých vyučovacích předmětů. Věříme, že díky tomuto projektu se zlepší kvalita výuky na naší škole.

Tento projekt je spolufinancován Evropským sociálním fondem a státním rozpočtem České republiky.

Registrační číslo projektu: CZ.1.07/1.3.00/51.0027

 

Logolink EU

 

—————

Zpět