Dívky poprvé na Coca - Cola Cupu

26.04.2014 10:22

Letos poprvé se naše dívky zúčastnily fotbalového turnaje Coca-Cola Cup. Na hřišti v Horních Věstonicích, kde tradičně hrajeme fotbalová utkání, se na turnaj 2.kola této soutěže dostavil pouze soupeř z Miroslavi. Druhé družstvo z Třebíče, které mělo s námi poměřit síly nedojelo a tak se odehrál pouze jeden zápas. Náš soupeř měl od začátku výhodu nejen výškovou, ale i věkovou. Zatímco naše družstvo tvořily převážně děvčata z šesté a sedmé třídy, soupeř přijel s děvčaty zejména z osmé a deváté třídy. naše děvčata se srdnatě pustila do nelehkého boje. Soupeř měl jednoznačnou převahu, ale i náš tým si postupně vytvořil několik šancí a párkrát i ohrozil soupeřovu branku. Zápas nakonec skončil jednoznačně 0:9, ale výkon a hlavně přístup našich hráček zaslouží pochvalu. Chce to jen trochu více zkušeností a příště můžeme pomýšlet na lepší výsledek.

Podívejte se na fotky ze zápasu

—————

Zpět