Dopravní výchova na naší škole

04.10.2012 09:54

Ve středu 26. září 2012 proběhla na naší škole již tradiční příprava na BESIP. Tentokráte to byla teoretická část zaměřená na dopravní značky a situace. Paní Pixová z Autoškoly Lednice žáky 4. a 5. ročníku rovněž pečlivě informovala o správném chování dětí jako účastníků silničního provozu - tedy jako chodců či cyklistů. V jarních měsících pak bude následovat praktická část přímo v Mikulově, kde děti po úspěšném zvládnutí dopravního testu, jízdě zručnosti a samotné jízdě na neřízené i řízené křižovatce obdrží "řidičský průkaz."

Podpořte děti v dopravní výchově i doma, vždyť i na vesnici na ně číhá mnohdy nebezpečí !!!

Děkujeme paní Pixové z Autoškoly Lednice a paním učitelkám Věře Kratochvílové a Danuši Knápkové za zorganizování této akce.

PODÍVEJTE SE NA FOTKY

—————

Zpět