Dvě medaile na okresním přeboru

30.04.2015 12:22

O tom, že naši atleti mají na okrese už své jméno nemusíme určitě nikoho přesvědčovat. Potvrdili to i na okresních přeborech v Břeclavi. Domů jsme se opět nevraceli bez medaile. Tentokrát to byly hned dvě. Stříbro v běhu na 300m vybojoval v kategorii st.žáků Michal Machala ve skvělém čase 40,78 s. Bronzovou medaili získala Leona Zemčíková v běhu na 800m za čas 2:58,87 min. Leona se vešla i do desítky najlepších v dálce v os.rekordu 394 cm a z bojů o medaili v její nejsilnější disciplíbně výšce ji vyřadilo zranění nohy. Také Natálie Jeklová se potýkala se zraněním a tak její 6.místo ve výšce je nutno brát jako úspěch. Smolařem závodů se stal náš Lukáš Topolanský, který setartoval v běhu na 60m, 300m a dálce a ve všech závodech skončil čtvrtý. Smůla. od medaile Lukáše vždycky dělilo jen málo. Mezi úspěchy naší devítičlenné výpravy musíme počítat i finálové umístění (6.místo) Marcely Jamborové v kouli st.žákyň a 9.místo Kateřiny Kucejové v míčku. Speciální poděkování patří dvěma nejmladším, které reprezentovaly naši školu. Vendula Zemčíková a Nikola Klusáková si vyzkoušely závodit proti až o tři roky starším děvčatům. A vůbec nezklamali. Dokonce některé z nich i porazily. A to je velký příslib do dalších let.

Podívejte se na fotky z okresního přeboru.

—————

Zpět