Fotbalový turnaj "O Věstonický pohár"

22.06.2014 17:46

Po loňské premiéře uspořádala naše škola opět fotbalový turnaj "O Věstonický pohár." Zúčastnila se ho družstva naší školy, ZŠ V.Němčice a ZŠ Nikolčice. Letos poprvé hráli i dívčí týmy všech škol. Patrony turnaje byli senátor Jan Hajda a starosta H.Věstonic Vladislav Moravčík. Naše děvčata skončila na druhém místě, když na penalty porazila V.Němčice a prohrála se suverénními Nikolčicemi. Kluci prohráli obě svá utkání a tak jim patřilo třetí místo v turnaji. Turnaj dívek vyhrály Nikolčice, turnaj chlapců V.Němčice.

Výsledky děvčata:                                    Výsledky chlapci:

V.Němčice - Nikolčice  0:3                           V.Němčice - Nikolčice  5:0
D.Věstonice - V.Němčice  1:0 (p)                D.Věstonice - V.Němčice  0:7
D.Věstonice - Nikolčice  0:5                        D.Věstonice - Nikolčice  0:4

Podívejte se na fotky z turnaje

—————

Zpět