Fotbalový turnaj v Němčicích: 4. místo

24.09.2014 17:49

Smolné vystoupení mají za sebou naši chlapci na fotbalovém turnaji ve Velkých Němčicích. Oproti loňskému roku hráli opravdu výborně, ale dvě vlastní branky znamenaly prohru v obou zápasech a konečné čtvrté místo. I přesto je nutné chlapcům poděkovat za předvedený výkon.

V prvním utkání proti favorizovaným Nikolčicícm hráli naši chlapci se soupeřem celé utkání vyrovnanou hru. V závěru poločasu se Nikolčice ujaly vedení a na začátku druhé půle zvýšily svůj náskok na 2:0. Našim hráčům se ale podařilo brzy snížit na 2:1 a zápas byl znovu otevřen. Bohužel naše vlastní branka znamenala definitivní potvrzení vítězství Nikolčic 3:1. V zápase o třetí místo proti Vranovicím byli naši hráči od začátku lepším týmem a ujali se také vedení 1:0. Bohužel soupeř na konci poločasu srovnal skóre po další vlastní brance našich hráčů. Druhá půlka zápasu byla vyrovnaná a o vítězství Vranovic rozhodla jedna chyba naší obrany. Výsledek 1:2 nakonec rozhodl o našem čtvrtém místě v turnaji.

—————

Zpět