Fotbalový turnaj ve V.Němčicích

21.09.2012 17:19

Ve Velkých Němčicích se uskutečnil fotbalový turnaj "O pohár ZŠ V.Němčice." Letos poprvé jsme se ho zúčastnili i my. Brali jsme tento turnaj také jako přípravu na Coca-Cola Cup, do kterého jsme se letos  přihlásili. Družstvo složené hlavně ze žáků 6. a 9. třídy sehrálo první zápas s týmem ZŠ Nikolčice. Ve vyrovnaném utkání jsme se ujali vedení střelou  Tomáše Životského a dlouho to vypadalo, že nám vítězství neunikne. Bohužel v závěru zápasu jsme dostali nešťastnou branku a výsledkem byla remíza 1:1. Následovaly pokutové kopy. První série pěti penalt nerozhodla, když každé mužstvo vstřelilo čtyři branky. V souboji na "náhlou smrt" nakonec rozhodla hned první dvojice. Náš brankář Michal Štěpánek nejprve neměl šanci proti nikolčickému hráči a pak se sám postavil k trestnému kopu. Bohužel trefil tyčku, a tak se z vítězství radovali soupeři z Nikolčic. Ve druhém zápase jsme proti domácímu favoritovi (Nikolčice porazil 8:0) neměli moc šancí, a tak jsme jenom doufali v zázrak. Ten se nakonec nekonal a  výsledek 9:0 pro soupeře nás odsoudil ke třetí příčce v turnaji.

Chlapcům, kteří reprezentovali naši školu, děkujeme a věříme, že na jaře, kdy budeme obdobný turnaj sami organizovat, už uspějeme lépe.

PROHLÉDNĚTE SI FOTKY

—————

Zpět