Ani letos jsme neprošli přes kvalifikaci Coca Cola Cupu

02.10.2013 18:16

Stejně jako v loňském roce bohužel naši chlapci neprošli přes kvalifikaci fotbalového Coca Cola Cupu. Na hřišti v Horních Věstonicích jsme hostili jednu z kvalifikačních skupin této soutěže. Pořadatelé nám přidělili dvě družstva ze Znojma. Nakonec ale přijelo pouze družstvo ze ZŠ Nám.republiky. Tato škola má asi pět stovek žáků a jejich fotbalový tým tvořili hráči osmých a devátých tříd. V prvním poločase jsme se silným soupeřem drželi krok. Sice jsme obdrželi rychle dvě branky, ale zbytek poločasu jsme soupeře k nějaké vyloženené šanci nepustili. Naši chlapci měli i dvě šance před soupeřovou brankou. Bohužel náš letošní největší problém, zakončení, nás trápil i v tomto utkání. Ve druhém poločase pak náš soupeř vstřelil rychlé tři branky a náš tým už nenašel sílu mu vzdorovat. Výsledkem byla jednoznačná prohra 0:11.

Protože zápasy s třetím týmem kvalifikace byly kontumovány, skončili jsme celkově na druhém místě a do dalšího kola soutěže jsme nepostoupili. Naší poslední šancí na úspěch v Coca Cola Cupu tak zůstává družstvo dívek. Ty na svého soupeře zatím ještě čekají.

—————

Zpět