I letos sbíráme víčka pro Jakuba

30.09.2013 08:14

Ředitelství naší školy obdrželo následující dopis, který nás velmi potěšil:

 

Vážený pane řediteli,

chceme tímto poděkovat Vám, všem žákům i zaměstnancům Vaší školy, za úsilí a čas, které jste věnovali sběru víček PET lahví pro našeho Kubíka i jeho dvojče Danielku. Víčka sbíráme pro to, abychom získali peníze na pořízení zdravotních a rehabilitačních pomůcek pro naše děti. Sami doma víčka z PET lahví dáváme bokem, proto dobře víme, jak pomalu přibývají a jak dlouho trvá, než nasbíráme plný igelitový sáček. Peníze za Vámi nasbírané víčka, jsme použili na doplacení invalidního vozíku.

Ještě jednou děkujeme za Vaši pomoc

S pozdravem

Markéta Čermáková

 

Jsme rádi, že naše iniciativa prospěla dobré věci a proto jsme se rozhodli, že i v letošním roce budeme pokračovat v této soutěži. I letos sbíráme "víčka pro Jakuba." Tato soutěž bude probíhat mezi třídami na 1. a 2. stupni a bude se vyhodnocovat průměrné množství nasbíraných víček na jednoho žáka. Vítězné třídy získají odměnu za svou snahu. Výtěžek z této soutěže bude věnován na výše uvedené charitativní účely. Budeme rádi pokud nám i vy pomůžete a budete doma sbírat víčka od PET lahví. Děkujeme!

 

—————

Zpět