I mladší florbalisté se snažili

24.11.2016 10:10

                              

   Týden po starších žácích odjeli do sportovní haly v Hustopečích chlapci ze šesté a sedmé třídy na okrskové kolo ve florbalu. Potýkali se se stejnými problémy jako jejich starší spolužáci. Zejména prostorová orientace a nezkušenost z takovým kláním byly „nejtěžším soupeřem“ v turnaji. Rozhodně klukům nescházela bojovnost a velká snaha.

   V prvním utkání proti ZŠ Nádražní jsme překvapivě pro všechny vedli. Bylo to po brance vstřelené Tondou Čápem. Soupeř však po hrubých chybách v naší obraně otočil výsledek na konečných 4:1.

   Rovněž ve druhém utkání proti ZŠ Komenského „jsme nabídli“ soupeřům zbytečně moc šancí vlastními chybami. A soupeř dokázal našich chyb využít ke skórování. Náš čestný úspěch zaznamenal Denny Balog, ale silný protivník nás porazil celkově 7:1.

   V brance se snažil R. Hlávka a v poli se střídali hráči D. Balog, B. Palůch, L. Sasínek, R. Topolanský, M. Pavlíček, F. Rajchl, M. Topolanský a A. Čáp.

   První zkušenosti s „velkým florbalem“ určitě využijeme pro zlepšení v dalších turnajích.

Mgr. P. Pláteník

—————

Zpět