Jak se vyhnout zásadním výchovným chybám dítěte pro současnost

26.04.2018 15:08

Jak se vyhnout zásadním výchovným chybám dítěte pro současnost bylo téma setkání rodičů, které se uskutečnilo v podvečer 25. dubna. Pan PhDr. Jan Svoboda nás přiměl zamyslet se nejdříve nad sebou, vnímat svoji vnitřní řeč a následně vše přenést do výchovy svých dětí. I přes spoustu negativního kolem nás je nutné přijímat a předávat co nejvíce pozitivního. Zdá se to jednoduché, ale pouhé zamyšlení se nad sebou samým je jako stát zcela obnažen. Konkrétní odpovědi a neuvěřitelně cenné rady na přímé dotazy rodičů vyvolaly nadšenou odezvu. Celý čas besedy uplynul velmi rychle, v příjemné atmosféře a s přáním dalšího setkání.

Pokud se nám podaří zajistit další termín besedy s panem PhDr. Janem Svobodou, budeme vás včas informovat. DK

—————

Zpět