Jenda Tančinec vyhrál Vánoční desítku

14.12.2015 15:30

Trojice našich závodníků se zúčastnila v neděli 13.12. běžeckých závodů Vánoční desítka v Hustopečích. Na start se nakonec ale postavila jen dvojice z nich. Vendula Zemčíková se ve čtvrtek zranila na házené, ale přesto se chtěla pokusit obhájit zde své loňské vítězství. Při rozcvičení však zjistila, že to nepůjde a ani se ze stejného důvodu nemůže zúčastnit dalších závodů ve skoku vysokém. Škoda. Její sestra Leona měla mezi staršími žákyněmi silnou konkurenci, ale statečně se prala s tratí dlouhou 2,5 km. Nakonec doběhla čtvrtá a může ji hřát pocit, že tuto náročnou trať zvládla a doběhla do cíle.

Nejvíce se v Hustopečích dařilo Jendovi Tančincovi, který soutěžil v mladší přípravce. Trať dlouhou 400 metrů proběhl ze všech kluků nejrychleji a tak si mohl na krk pověsit zlatou medaili. Výborný úspěch a vzorná reprezentace. Blahopřejeme oběma našim závodníkům !!!

Podívejte se na fotky.

—————

Zpět