Kluci a holky v akci II.

01.11.2016 13:36

Slaná kytice            

Suroviny

15 dkg salámu (necelé 2 balíčky, vakuovaného poličanu ) 10 dkg Junioru vcelku 10 dkg sýra 1 balení korbáčků 1 salát 1x baby rajčátka pažitka špejle

  1. Asi 6 koleček salámu polož vedle sebe a spodek trochu ohni, aby se kytka nerozjížděla, přilož špejli nebo tyčinku a namotej, a je hotovo. Neboj se, salám je mastný a drží hezky u sebe takže ho nemusíš ničím přivazovat. Dospod dej třeba baby rajčátko nebo kousek salámu nebo sýra vcelku, aby nesjížděla kytka dolů a nebyla shora vidět špejle. Plátek sýra buď překroj na polovic a smotej nebo smotej celý plátek a svaž na konci korbáčkem. Zespoda opět musíš něco dát, aby nesjížděl kornoutek dolů. Z Junioru (ale třeba i ze sýra) vypíchej jakýmikoli tvořítky kytičky nebo něco jiného(srdíčka...) a z boku propíchni špejlí asi do poloviny. Každou špejli rovnou d&a acute;vej do vázy, aby bylo vidět jak kytka vypadá a jak je bohatá. Nakonec kolem dokola obal salátem a celou kytku svaž korbáčkem.

  2. Ještě jsem dozdobila zbylými baby rajčátky a snítkami pažitky a petrželky a je hotovo. Kytka netrvala ani hodinku a nevyšla ani na 100 Kč a hlavní je. že jen tak nezvadne a nevyhodí se !!!!

—————

Zpět