Klusáková přivezla bronz z Němčického běhu

01.10.2018 14:28

Minivýprava dvou závodníků startovala na prestižním 35.ročníku Němčického běhu, který pořádala naše partnerská škola ve V.Němčicích. Oba patřili mezi nejlepší ve svých kategoriích. A i když startovali proti o rok starším soupeřům skončili bna předních místech. Lukáš Sasínek závodil po dlouhém zranění poprvé po půl roce a v kategorii 8.-9.tříd skončil celkově pátý, což je výborné umístění. Lukáš si v cíli ale posteskl: "Zase mě předběhl ten blonďák." Asi v narážce na svého dlouholetého tradičního rivala. nebo, že by to byla omluva proč nezískal medaili? Kdoví.

Medaili ale získala Nikola Klusáková ve stejné kategorii. V konkurenci asi dvacítky závodnic skončila na krásném třetím místě a tak jsme se i tentokrát vraceli domů s medailí. Blahopřejeme Nikole a Lukášovi a přejeme jim, ať jim to dobře běhá i v letošním roce.

 

—————

Zpět