Košíková ve Velkých Němčicích

18.05.2017 11:20

Starší žáci hráli košíkovou

 

Chlapci z osmé a deváté třídy soutěžili v okrskovém kole v košíkové, které se odehrálo v tělocvičně ve Velkých Němčicích. V každé třídě jsou čtyři kluci a tak družstvo školy tvořili všichni. A všichni sbírali zkušenosti v turnaji, kde hřiště bylo asi třikrát větší než naše a koše byly někdy „zatraceně vysoko“.

V prvním zápase s domácími to bylo zejména o prostorové orientaci. Postupně se ale kluci rozehrávali a porážka o dvanáct bodů nebyla rozhodně ostudou. Ve druhém utkání s Nikolčicemi jsme už sehráli vyrovnanější partii a i když se opět prohrálo, soupeři jsme nedali nic zadarmo a místy jsme byli velmi vyrovnaným protivníkem. Střelecky se nejvíce dařilo Lukáši Topolanskému, ale snažili se všichni, za což patří chlapcům poděkování. PP

—————

Zpět