Krajské kolo recitační soutěže

22.04.2016 17:23

Během čtvrtka a pátku probíhalo v Labyrintu - pracovišti SVČ Brno krajské kolo recitační soutěže "Dětská scéna 2016". Nultou a první věkovou kategorii za naši školu zastupovaly Martinka Österreicherová a Terezka Kostková, třetí věkovou kategorii Verunka Prágerová.  V početné, silné a velmi vyrovnané konkureci recitovaly všechny na výbornou! Přestože se členové poroty (z Brna, Nového Města n.M. a Mostu) rozhodli neudělit první, druhé ani třetí místo, v jednotlivých kategoriích udělili pouze "ocenění" a do celorepublikového kola nevyslali nikoho, byly oba tyto dny plné krásných a hlubokých kulturních zážitků i prožitků, poznání i seznámení se s novými kamarády. A určitě vyklíčila i myšlenka "Jakou báseň či text si připravím příští školní rok?" Budeme se těšit. DK 

—————

Zpět