Lea Zemčíková třetí v Hustopečích

23.01.2014 11:06

Výborného úspěchu dosáhla naše žákyně Lea Zemčíková na závodě Hustopečská laťka. V soutěži ml.žákyň skončila celkově na třetím místě ve vynikajícím osobním rekordu 136 cm. Zlepšila si svůj nejlepší výkon o plných 8 centimetrů.

Kategorie ml.žákyň byla na těchto závodech jednou z nejkvalitnějších. A to i díky Leoně, která překonávala laťky na nižších výškách stylově velmi čistě. Brzy bylo jasné, že o medaile se rozhodne mezi trojicí závodnic v klubových dresech SK Atletika Hustopeče. Děvčata pak předvedla nádhernou bitvu a ostatní nechaly za sebou o více jak deset centimetrů. Nakonec jen díky horšímu zápisu skončila Lea třetí za svými kamarádkami.

A my se jen můžeme těšit na příští pátek 31.ledna, kdy budeme Leoně držet palce na mezinárodních závodech Hustopečské skákání, které patří mezi nejuznávanější mítinky ve světě. Pokud by Leona zopakovala podobný výkon, mohla by skončit v elitní desítce.

Podívejte se na fotky ze závodu.

—————

Zpět