LEGOLAND očima dětí i rodičů

24.05.2017 11:57

Jak dobře víme, naše plíce světa pomalu slábnou a proto sbíráme a třídíme starý papír. Rádi vždy přineseme a tak pomůžeme. Letos se škola rozhodla za odměnu jet do Legolandu. Ve čtvrtek 18. 5. 2017 v 11.00 hod dopoledně jsme přijely do německého městečka Günzburg, kde se nachází Legoland. Po náročné cestě jsme byly unavené a docela "bez chuti". Docupitaly jsme k bráně Legoland Deutschland a vše se rázem změnilo. Koutky rtů se nám vytáhly do výšky, oči se nám rozzářily a najednou jsme si vše uvědomily: Kde jsme. Před čím stojíme. A co asi zažijeme. Už při rozdávání vstupenek jsme se moc těšily. Krásně jsme se přivítaly "Guten Tag" a hned jsme vstupily do světa lega. Nevěděly jsme kam dřív. Jestli Lego Fabrika, Egypt, Miniland, Lego Ninjago, Lego pirátů, svět rytířů, Asie ... Tyto světy doprovázely husíkůžinahánějící atrakce. Nikdy předtím jsme nesjely vodopád na loďce, nelétaly jako ninja a ani nesvištěly na takových horských drahách. Proto to byl nejlepší den. ...... Jsme rády, že nám škola umožnila jet do Legolandu a děkujeme za nezapomenutelný zážitek. Leonka a Vendulka Zemčíkovy

Ve středu 17. 5. 2017 jsem vyjel na školní výlet do Německa do Legolandu. Cesta byla dlouhá a první zastávka byla v hotelu Sádek v Dílech u Domažlic, kde jsme přenocovali. Vstávali jsme brzy ráno a hned po snídani asi tak v šest hodin jsme vyrazili do Legolandu. Při vstupu do Legolandu jsem málem padl na zadek. Tolik lega jsem ještě neviděl! Byly tam různé stavby z lega, postavy z lega, dinosauři atd. Byl to neskutečný zážitek. A těch atrakcí, které jsem si vyzkoušel! Mohli jsem si tam koupit i jídlo, pití, zmrzliny a různé občerstvení a hlavně LEGO, kterému jsem neodolal a tak jsem si pár karbiček také koupil. Odjížděli jsme domů asi v osm večer. Cestou zpátky jsme se trošku prospali a kolem čtvrté přijížděli domů. Doma jsem hned zalehl a spal jako miminko až do 13.00 hod., kdy mě maminka vzbudila. Výlet se mi moc líbil  kdybych mohl, jel bych klidně znovu. Všem za to moc děkuji, že jsem tam mohl být. Lukáš Sasínek

Byl to náš první školní výlet do zahraničí. Hrozně jsme se na něj s dcerou Terezkou těšily. Snažily jsme se nasbírat co nejvíc papíru, abychom mohly jet. A podařilo se. Výlet se nám moc líbil. Byla tam spousta atrakcí pro děti i dospělé. Všechno proběhlo podle našich představ. Velké poděkování paní učitelce Knápkové za skvělou organizaci a škole, že nám výlet umožnila. Jestli bude ještě ta možnost, určitě pojedeme zase. Určitě doporučujeme všem, kteří se výletu nezúčastnili. Bylo to prostě SUPER! Terezka Skočíková a maminka Eva Pavlíková

—————

Zpět