Leona Zemčíková na Zlaté tretře

23.06.2014 13:21

To, že naše žákyně Leona Zemčíková tento rok pilně trénovala atletiku a reprezentovala naši školu a oddíl SK Atletika Hustopeče jsme už několikrát psali. Na konci školního roku se mohla "za odměnu" podívat i na náš největší atletický mítink Zlatá tretra v Ostravě. Společně se svými kamarády z oddílu a trenérkou Míšou Houdkovou tak mohla na vlastní oči vidět světová atletická esa přímo v akci. A nejen to. Při slavnostním zahájení byli na tribuně nebo se projížděli v autech na oválu takové hvězdy jako světoví rekordmani Sergej Bubka, Mike Powell, Jan Železný, Barbora Špotáková, Justin Gatlin, Renaud Lavillenie, Pavel Maslák, Vítězslav Veselý a mnoho dalších. Škoda jen, že největší atletická hvězda současnosti Usain Bolt na poslední chvíli musel odřeknout start v Ostravě. Leona určitě nejvíc sledovala soutěž výškařů. Ostatně byli jsme v hledišti hned u tohoto sektoru. Leona držela palce našemu Jardovi Bábovi, ale tomu se nevedlo tak, jak si přál. Lea ale toužila mít jeho podpis a náhoda tomu chtěla, že se její přání splnilo. Jarda Bába ji napsal věnování a popřál hodně štěstí v atletických závodech.

Podívejte se na fotky ze Zlaté tretry.

—————

Zpět