LVK Jeseníky

15.11.2016 14:33

LVK – Lyžařský výcvikový kurz ve šk. roce 2016/2017

Základní škola Dolní Věstonice pořádá LVK v tomto školním roce pro žáky 6.-9. tříd.

Termín LVK: 22.1. – 27.1. 2017( odjezd v neděli 22.1. dopoledne, návrat v pátek 27.1 odpoledne).

Místo LVK: -ubytování v chatě Sedmikráska v Malé Morávce v Jeseníkách

-lyžování v lyžařském areálu „Kopřivná“ v Malé Morávce (jedná se o jeden z nejmodernějších areálů v ČR se čtyřsedačkovou lanovkou a sjezdovkou 1200m)

Cena LVK: - pobyt na chatě – 1750,-Kč (v ceně je ubytování a strava =3 jídla a pitný režim)

• vleky – dle vyspělosti lyžaře (pro školní kurzy slevy např. 5-tidenní 1.350.-)
  • doprava autobusem
  • do 10.12. se platí záloha na LVK, doplatek před odjezdem na kurz

Podmínky účasti: - dobré plnění školních povinností a dobré chování žáků ve škole

• vlastní lyžařská výbava s potvrzením o vyhovujícím bezpečnostním vázání
  • dobrý zdravotní stav, potvrzení dětského lékaře o zdravotní způsobilosti a bezinfekčnosti

Poznámka: na LVK je možné čerpat příspěvky některých zdravotních pojišťoven a přispívat bude i Sdružení rodičů při ZŠ.

Veškeré informace o LVK je možno získat od učitele Tv Mgr. Pláteníka, zejména v den třídních schůzek dne 14.11.2016.

Mgr. Petr Pláteník, vedoucí LVK                       Mgr.Ing. Zbyněk Háder, ředitel školy

----------------------------------zde odstřihnout------------------------------------------------------

Přihláška na LVK školy ve dnech 22.1. – 27.1. 2017

Přihlašuji svého syna/svoudceru………………………………………….žáka/žákyni…….třídy

ZŠ Dolní Věstonice na LVK školy. Zavazuji se, že potřebné náklady uhradím ve stanovených termínech a že můj syn/má dcera budou splňovat podmínky účasti na LVK.

V………………………………..dne..............

Podpis rodičů:……………………………….