LVK Němčičky - jak napsaly děti ...

23.01.2018 09:25

Prvně jsem nevěděla, jestli to ještě umím, ale bylo to úžasné. Měli jsme fajn učitele. Učil nás, jak máme dávat lyže k sobě. I když jsme to někteří uměli, někdy nás lyže prostě nechtěly poslouchat..... (Markétka Pavlíčková, 5. tř.)

V Němčičkách to bylo od pondělí do pátku super. V pondělí jsem se setkal s instruktorem Václavem a od úterý jsme měli instruktorku Katku. Sjížděli jsme i kopec na druhé straně. Přišel se podívat jak lyžuju děda i taťka. Byli na mě moc pyšní, jak krásně lyžuju.... (Štěpán Radkovič, 5. tř.)

My v první skupině jsme měli asi nejsrandovnějšího pana instruktora. Jezdili jsme třeba vleže, s výskokama, citróny atd... a když jsme čekali na vlek, pan instruktor nám řekl třeba "bomba" a my jsme si museli okamžitě lehnout na lyže....... (Terezka Samková, 5. tř.)

Mně se líbil celý LVK, proto povím, jak jsem se tam cítil. Než jsem si zvykl, bolely mě v lyžákách nohy. Ale nejvíc se mi líbil tento čas LVK, protože jsem tam byl s mojí sestrou ....  (Jožka Vaškovič, 5. tř.)

Jednoho krásného slunečného lyžařského dne jsem jel s Kubou Havlíčkem ze svahu dolů. Byla špatná situace. Takže jsem to do Kuby napálil. Naštěstí se nikomu nic nestalo. Ponaučení zní: "Jezdi tak, jak to umíš!" No a pak jsme se začali smát........  (Vašík Rajchl, 5. tř.)

V pátek byly závody a všichni jsme měli hrozný strach, jak to dopadne. Sjel jsem svah a strach byl pryč. Jednomu klukovi z Klobouk se vypla lyže hned před cílem. To byla sranda. Potom došlo na vyhlašování. Byl to super zážitek! .........   (Kubík Havlíček, 5. tř.)

—————

Zpět