Lyžařský výcvik

10.10.2012 18:06

ZIMNÍ LYŽAŘSKÝ VÝCVIK

Základní škola Dolní Věstonice připravuje týdenní zimní lyžařský kurz,

určený pro žáky 7. až 9. tříd, jako doplněk výuky tělesné výchovy.

Termín:                      od 19. do 26. ledna 2013 (sobota až sobota) v lyžařském středisku Ludvíkov (Hrubý Jeseník)

Cena výcviku:                        2.600 Kč (cena zahrnuje stravování, ubytování, dopravu na místo pobytu a zpět, instruktory)

+ 1.300 Kč na vleky (tato částka je zálohová a neprojede-li se, tak se příslušná část vrací)

Komu je výcvik určen?

• výcvik bude organizován pro lyžaře i snowboardisty (podle zájmu – viz přihláška)
  • výcviku se mohou zúčastnit začáteníci, pokročilí i zdatní lyžaři a snowboardisté.
  • výcvik bude probíhat v menších skupinách podle zdatnosti lyžařů (snowboardistů) pod vedením zkušených instruktorů.
  • účastníci výcviku budou mít zajištěn i večerní program

Co  musíš udělat, pokud se chceš výcviku zúčastnit ?

• vyplnit přihlášku a odevzdat ji třídnímu učiteli nebo v  ředitelně ZŠ Dolní Věstonice do konce října 2012. Společně s přihláškou je nutné uhradit zálohu 1.500 Kč. Zbytek ceny výcviku (1.100 Kč) je nutné uhradit před odjezdem na výcvik (termín bude upřesněn).
  • zajistit si patřičnou lyžařskou (snowboardovou) výbavu. Pokud nemáš vlastní, je nutné si ji zapůjčit.

Poznámka

• výcvik je organizován s partnerskou ZŠ V.Němčice. V případě přihlášení min. 7 žáků z naší školy bude vyslán pedagogický dohled z řad učitelů naší školy.