Lyžařský výcvik

04.02.2013 15:57

Po mnoha letech se podařilo naší škole zorganizovat lyžařský výcvik pro žáky 7. - 9. tříd. celkem jedenáct žáků společně s paní učitelkou Irenou Šilinkovou se vydalo na týden do Jeseníků, aby zde potrénovali své lyžařské a snowboardové schopnosti. Společně s nimi tam byli i žáci z partnerské ZŠ ve Velkých Němčicích. Brzy se ukázalo, že i když jsme všichni z jihomoravských rovin (a na Pálavě se nesmí lyžovat) strmých svahů se nebojíme a zimní sporty zvládáme hravě. Už po prvním dnu se z nelyžařů stali lyžaři a ze snowboardistů začátečníků ostřílení vládci zasněžených svahů. Týden uběhl hodně rychle a my se všichni vrátili v pořádku domů. A už nyní se mnozí těšíme na příští rok. To ZŠ Dolní Věstonice určitě zase pojede na hory!!!

Pokud chcete vidět, jaká vládla na horách atmosféra, podívejte se na naše fotky.