Lyžařský výcvikový kurz Němčičky

22.01.2016 19:31

Počasí ve třetím lednovém týdnu nám bylo víc než nakloněno a děti z 1. stupně si ho opravdu "sportovně" užily. Všech 39 dětí s chutí a zápalem v pondělí začalo a do konce týdne (kromě třech "koťátek" z první třídy) vyjelo na pomě až na úplný vrchol sjezdovky a němčický svah svojí odvahou pokořilo. Sluníčko, krásně bílý sníh a šmolkově modrá obloha poslední den LVK ještě umocnily atmosféru pátečního závodu slalomu na lyžích. A tak na stupínky vítězů vystoupili naši nejrychlejší lyžaři:                                                                                                     

I. kategorie (MŠ, 1.tř., 2.tř.) 1.místo Jeník Tančinec, 2.místo Evička Hajdůchová, 3.místo Davídek Machala (MŠ :-))

II. kategorie (3. - 5.tř.) 1.místo Adam Jekl, 2.místo Vašík Rajchl, 3.místo Kačenka Jánová

Pro nás jsou však vítězi "všechny" děti. Byly úžasně snaživé a šikovné, chváleny svými instruktory, učiteli i rodiči, kteří je na závěr kurzu přišli svojí účastí podpořit. Děkujeme. Příští rok: SPORTU ZDAR !   DK

Výsledková listina mladší kategorie

Výsledková listina starší kategorie

—————

Zpět