Lyžařský výcvikový kurz pro 1. st. "Němčičky"

20.01.2015 16:57

Věřte - nevěřte. Spoje násobilky se dětem občas vykouří z hlavy, vyjmenovaná slova úplně popletou..., ale "lyžovat" po celém dlouhém roce nezapomněly! Zdatní lyžaři rovnou na pomu, menší na pás! A už všichni brázdili svah. Byla nádhera sledovat, jak si to užívají. Postoj, kolínka ... lyže je poslouchaly a bylo opravdu vidět, co se vloni naučily. Ani po svačince je dobrá nálada neopustila. I když k závěru lekce už byly některé děti unavené, přesto lyže pečlivě očistily, uklidily a odjížděly s elánem a těšením se na další den. Děti mají rády sportovní aktivity - plavání, lyžování, atletiku ..., proto je podporujeme a těší nás, že je podporují i jejich rodiče. Vždyť letošní účast 40 dětí tomu skutečně nasvědčuje. Možná se příště přidají i další děti z MŠ, protože ty, které s námi jezdí letos, jsou velmi šikovné - Anička a Davídek :-) DK

—————

Zpět