M.Machala šestý a L.Zemčíková osmá v kraji

13.05.2014 18:47

Na krajském přeboru mladších žáků v atletice se na břeclavském stadionu představili tentokrát dva naši zástupci. Michala Machala v běhu na 800 metrů a Leona Zemčíková v běhu na 60 m, 60 m překážek, dálce a hodu míčkem. A oba předvedli výkony na hranici svých osobních rekordů.

Michal Machala se stejně jako na okresním přeboru srdnatě pustil do svých zkušenějších soupeřů a výsledkem bylo výborné šesté místo v čase 2:45,42 min, který je jen čtyři vteřiny za jeho osobním maximem.

Leona Zemčíková testovala na krajském přeboru své možnosti pro pětiboj a proto si zkusila čtyři disciplíny pětiboje. Nejlépe si vedla v běhu na 60 m př., kde si vytvořila osobní rekord a časem 12,89 s. se poprvé dostala pod hranici třinácti sekund. Stačilo to na konečnou osmou příčku, což je vzhledem ke konkurenci v kraji výborný výkon. O tom, že její výkonnost stále stoupá svědčí fakt, že ve všech ostatních disciplínách si vytvořila osobní rekordy.

—————

Zpět