Machala a Zemčíková na závodech v Praze

18.01.2015 21:55

Do nafukovací haly v Praze na Strahově zamířila skupinka hustopečských atletů, mezi kterými nechyběli ani Michal Machala a Leona Zemčíková. Oba měli za úkol vyzkoušet svou formu na začátku roku. A oba nezklamali. Michal Machala nejprve vyhrál svůj rozběh na 60m v nejlepším svém halovém výkonu 8,56 s. a pak vyhrál i rozběh na 150m v čase 21.08 s. Škoda jen tří přešlapů v dálce. Leona měla před sebou velmi těžký úkol v podobě základní výšky 130cm. Zvládla ho na jedničku a na první pokus zdolala i další postupnou výšku 135 cm, jen o centimter méně než je její osobní rekord. V běhu na 60m př. si poprvé zaběhla překážky pro starší žákyně a byl z toho solidní čas 12,29 s. Poslední disciplínou, ve které se Leona zemčíková představila byla dálka. A byl z toho druhý nejlepší výkon absolutně a nejlepší výkon v hale 376 cm.

Podívejte se na fotky z Prahy

—————

Zpět