Májový běh Věstonicemi se vydařil

23.05.2015 12:04

Za účasti 126 běžců z dvanácti škol a mateřských školek se uskutečnil 3.ročník Májového běhu Věstonicemi. Na nových tratích od 100 do 1 000 metrů bojovali běžci od těch nejmenších školčátek až po deváťáky. Potěšila zejména účast mateřských školek, pro které jsme vypsali nakonec samostatné kategorie. Někteří se prali s tratí sami, jiní za pomoci paní učitelky. Každopádně to všichni zvládli na jedničku. 

V náročné konkurenci se dařilo i našim závodníkům. Vybojovali jsme celkem 9 medailí. Tu nejcennější - zlatou si na krk pověsili Jan Tančinec a Eliška Rajchlová. Stříbro pak získala Vendula Zemčíková, Adam Jekl a Ema Holíková, bronz pak Nikola Potomová, Dominik Machala, Jan Dohnal a Nikola Klusáková. 

Poděkování patří všem zúčastněným, paním učitelkám a Míše Houdkové za pomoc s organizací, paní starostce Erice Svobodové za předání cen a všem žákům školy, kteří když nemohli běžet tak pomáhali s organizací nebo fandili u trati.

 

 Podívejte se na fotky z Májového běhu 

—————

Zpět