Májový běh Věstonicemi

12.05.2017 11:07

Více jak stovka závodníků se postavila letos na start Májového běhu Věstonicemi. Kromě naší školy a MŠ v Pavlově, H.Věstonicích a Strachotína přijela početná výprava z naší partnerské školy ve V.Němčicích a závodníci z různých škol v okolí, většinou registrovaných pod atletickým oddílem v Hustopečích. Počasí nám letos přálo. Na rozdíl od propršeného loňského roku bylo sluníčko a příjemná teplota.

Začali jsme závody mateřských školek a bylo velmi hezké sledovat malé caparty, z nichž většina bude od září našimi žáky, jak vážně tento závod berou a jak jsou rádi, že doběhli do cíle. Následovaly postupně všechny kategorie od prvňáků až po deváťáky. Naše škola získala samozřejmě nejvíce medailí, když se prosadili všichni naši favorité. Mohli jsme být tedy spokojeni. Navíc hlavní cíl tohoto závodu - pohyb našich dětí na zdravém vzduchu - byl splněn také beze zbytku.

Podívejte se na fotky ze závodů

 

Výsledková listina Májového běhu Věstonicemi 2017

 

—————

Zpět