Maryša se líbila

23.11.2012 11:50

Naše škola uspořádala ve čtvrtek 22. listopadu zájezd pro veřejnost do divadla Boleradice na inscenaci Maryša. Škoda, že se přihlásilo jen 14 zájemců, z jiných škol jich bylo podstatně víc (např. z V.Němčic jich dojelo devadesát a z V.Pavlovic asi padesátka), ale i tak naše malá skupinka zasedla do křesel v divadle a sledovala dramatický děj klasiky českého dramatu. Po téměř dvou hodinách všichni přítomní konstatovali, že se jim divadlo líbilo. A hned padali návrhy podobnou akci zopakovat. Předběžně jsme se tedy domluvili, že někdy v únoru či březnu příštího roku podobnou akci zopakujeme a zajedeme se podívat do Boleradic na satirickou komedii Revizor. Pokud budete mít zájem, můžete se i vy přidat k nám. Budeme rádi. Třeba se nám podaří už naplnit celý autobus.

Podívejte se na fotky z inscenace Maryša (poznámka pro ty, kteří byli s námi v divadle: je to trochu jiné obsazení)

—————

Zpět