Medaile z Hustopečské i Nikolčické laťky

21.01.2015 18:32

Tři naše skokanky do výšky se úspěšně představily na dvou výškařských závodech. Nejprve nás sestry Vendula a Leona Zemčíkovy reprezentovaly na Hustopečské laťce. V kategorii přípravek bojovala Vendula dlouho o vítězství s o rok staršími soupeřkami. Nakonec získala bronzovou medaili za výkon 110 cm, čímž si vyrovnala svůj nejlepší výkon. Její sestra Leona měla v kategorii st.žákyň velmi zdatnou konkurenci a tak ani výborný výkon 130 cm nestačil na medaili. Leona skočila celkově na čtvrtém místě. Vše si ale vynahradila na Nikolčické laťce. Tam spolu s ní reprezentovala školu také Natálie Jeklová, která si zde výrazně zlepšila svůj osobní rekord až na 130 cm a skončila celkově pátá. Leona Zemčíková bojovala celou soutěž o nejcennější kov se svou kamarádkou z hustopečského oddílu Natálií Vedralovou. Obě nakonec překonaly laťku ve výšce jejich nového osobního rekordu 137 cm. O stříbru pro Leonu nakonec rozhodl jen horší zápis pokusů v soutěži. I tak skvělý výkon. Leona Zemčíková i Natálie Jeklová nás budou reprezentovat už tento pátek na prestižních mezinárodních závodech Hustopečské skákání. Budeme jim držet palce, aby se jim i tady dařilo.

Podívejte se na fotky z Nikolčické laťky

—————

Zpět