Nabídka kroužků pro veřejnost

14.09.2013 12:19

Po loňské velmi dobré zkušenosti jsme pro Vás opět zajistli nabídku kroužků pro veřejnost. A navíc ji ještě rozšířili. Můžete si nyní vybrat ze 4 možností:

KERAMIKA

Chcete si vyrobit originální dárek pro své blízké nebo ozdobit svůj dům zajímavou dekorací? Naučíme Vás to v našem keramickém kroužku. Schůzky budou ve čtvrtek v keramické dílně na naší škole. (příspěvek: 400 Kč + 100 Kč na materiál za pololetí).

POČÍTAČE

Chcete umět používat internet, e-mailovou poštu, upravit fotografie či vytvořit prezentacvi pro své přátele? To vše Vám umožní semináře Počítačové gramotnosti v půlročních tématických okruzích. (příspěvek: 400 Kč za pololetí).

SBOROVÝ  ZPĚV

Zpívat se dá v každém věku. Zkusme tedy vytvořit sbor, který si bude zpívat pro radost, ale i pro veřejná vystoupení. Co takhle Vánoční koncert? (příspěvek: 400 Kč za pololetí)

ANGLICKÝ  JAZYK

Tento nový kroužek nabízíme těm, kteří mají chuť naučit se cizím jazykům. Pokud mezi ně patříte, přihlaste se a zároveň nám přitom sdělte, jak velké zkušenosti máte (začátečník, mírně pokročilý, pokročilý), abychom mohli vyvořit správné učební skupiny.

Pokud máte zájem navštěvovat některý z těchto kroužků, přihlaste se v kanceláři školy nebo na tel: 519 517 698 do konce září.

 

—————

Zpět