Nabídka zájmových kroužků na šk.r.2018/19

13.09.2018 11:10

I v tomto školním roce jsme pro Vás nachystali pestrou paletu nabídky zájmových kroužků. Kromě tradičních kroužků jako je Keramika (3 oddělení), Gymnastika (2 oddělení), Šachy (2 oddělení), Pohybové a Sportovní hry, Atletika, Angličtina, Pěvecký kroužek a Dyslexie zavádíme nově kroužek Taneční. Tyto kroužky jsou v naší škole organizovány přes Centrum volného času Pavučina v Hustopečích, kde můžete najít další nabídku kroužků. 

Přihlašování do kroužků organizovaných při škole se provádí:

1. závaznou přihláškou na formuláři školy, který slouží k zjištění zájmu o kroužky a potvrzení, že se daný kroužek může otevřít. U většiny kroužků je minimální počet účastníků sedm žáků. V případě menšího počtu nebude kroužek otevřen.

2. po otevření kroužku se každý žák přihlašuje  přes internet na webové stránce CVČ Pavučina. Pokyny obdrží žáci koncem září. Poplatek za kroužek se letos hradí pouze celoročně na účet CVČ.

 

V naší nabídce najdete i kroužek Fotbalové přípravky v Pavlově a Hru na kytaru, která sice nebude organizována školou, ale bude ve škole probíhat. Dále najdete v nabídce i kontakty na ZUŠ v Hustopečích a Mikulově, kde si můžete domluvit hru na hudební nástroje

 

Pro dospěláky organizuje škola tradičně kroužek keramiky a Pěvecký sbor.

 

NABÍDKA  ZÁJMOVÝCH  KROUŽKŮ  na šk.r. 2018/19

—————

Zpět