Naši školu navštívil senátor Jan Hajda

11.11.2012 16:28

Naši školu dnes navštívil senátor Jan Hajda, který bydlí v Pavlově. Pan senátor si prohlédl školu a zajímal se o to, co je v naší škole nového. Navštívil také naše prvňáčky a čtvrťáky. Že si vybral zrovna tyto dvě třídy není náhoda. Právě v těchto třídách jsou nové školní lavice, které děti dostaly na začátku listopadu. Na jejich zakoupení přispěly všechny čtyři obce našeho školního obvodu (Dolní a Horní Věstonice, Pavlov a Strachotín) a také pan senátor Hajda. Jemu i všem zastupitelům obcí děkujeme za jejich dar, který bude využit nejen na nové lavice, ale také na zakoupení dalších pomůcek pro žáky školy. O tom vás budeme na těchto stránkách informovat.

—————

Zpět


Naši školu navštívil senátor Jan Hajda

/album/nasi-skolu-navstivil-senator-jan-hajda/dscn3516-jpg1/

—————

/album/nasi-skolu-navstivil-senator-jan-hajda/dscn3506-jpg1/

—————

/album/nasi-skolu-navstivil-senator-jan-hajda/dscn3507-jpg1/

—————

/album/nasi-skolu-navstivil-senator-jan-hajda/dscn3510-jpg1/

—————

—————