Návštěva z USA

22.10.2012 18:50

V pátek 19. října přišla do naší školy vzácná návštěva. Se svou maminkou nás navštívili tři žáci z dalekých Spojených států amerických. Čtyřletá Veronika, šestiletý Richard a osmiletá Marie bydlí v Pitsburgu a tady v Dolních Věstonicích mají babičku a dědečka. Všichni tři se byli podívat do hodiny anglického jazyka našich šesťáků a sedmáků. A i když všichni tři mluví velmi dobře česky, snažili se všichni komunikovat mezi sebou anglicky.  Dozvěděli jsme se celou řadu zajímavých věcí o tom, jaké je to třeba v americké škole. Víte, že tam nemají vůbec zvonění? Nebo že mají lavice pro čtyři i více žáků? To všechno a mnoho dalšího nám všichni tři prozradili. A také slíbili, že za rok, až znovu přijedou do České republiky, se zase v naší škole zastaví.

Podívejte se na fotky z návštěvy z USA

 

 

—————

Zpět