Návštěvnost našich stránek stoupá

04.11.2013 11:26

Je to asi rok, co jsme dali do provozu naše nové internetové stránky. To stojí za to, ohlédnout se a řečí čísel zhodnotit, jak jsou naše stránky navštěvovány. Dostanete docela zajímavé údaje.

Nejprve se podívejme na to, kolik návštěv jsme měsíčně zaznamenaly a kolik konkrétních stránek si lidé na našich webovkách prohlédli. Už na konci minulého roku v prosinci jsme zaznamenali 1982 návštěv a 9 498 prohlédnutých stránek. Tato čísla postupně vzrůstala a v květnu jsme poprvé dosáhli přes tři tisíce návštěv (3 117) a 13 142 prohlédnutých stránek. Nejvíce návštěv jsme pak zaznamenali v srpnu, kdy webovky školy navštívilo 3 922 návštěvníků. Co do počtu stránek je rekordmanem září s 21 301 prohlédnutými stránkami. Také v říjnu si naše stránky našlo téměř čtyři tisíce návštěvníků (3 884), kteří si prohlédli opět více jak dvacet tisíc stránek (20 167).

Zajímavostí je, které dny a hodiny nejčastěji brouzdáte na našich stránkách. Během týdne je to nejčastěji v pátek a pak v neděli a to kolem 16 a 19 hodiny.

Z uvedeného je vidět, že už jste si na naše informace z internetu zvykli a věříme, že budete naše webové stránky navštěvovat v budoucnu ještě více.

—————

Zpět