Obec Pavlov pomáhá

15.03.2017 15:19

V úterý 28. února proběhl v obci Pavlov svoz papíru. Tato akce byla organizovaná již podruhé jako pomoc naší škole při šetření na výlet do Legolandu. Velice děkujeme OÚ v Pavlově za spolupráci a všem občanům, kteří starým papírem přispěli. Fůra vážící přes celou jednu tunu (1 256 kg) zcela zaplnila kontejner a kluci ze 7. třídy měli více jak hodinu co dělat, aby papírovou záplavu z vlečky přesunuli tam, kam patří. V obci Pavlov plánujeme ještě třetí, poslední svoz papíru, rovněž v obci Strachotín i Dolní Věstonice. Formou plakátků, letáčků a obecním hlášením budeme občany včas informovat a prosíme tak touto cestou o příspěvek jakýmkoli množstvím starého tříděného i netříděného papíru. Do měsíce února se nám podařilo odevzdat téměř 11 tun papíru ..... a to ještě nekončíme :-)

Předem děkujeme. DK

—————

Zpět