Oblastní kolo recitační soutěže v Mikulově

01.04.2015 19:04

Heslem dnešního aprílového dopoledne bylo: "Není důležité vyhrát, ale zúčastnit se a užít si to." Přesto jsme z oblastního kola recitační soutěže v Mikulově odjížděli s diplomem a knižní odměnou. Ve II. kategorii získal LUKÁŠEK JEŽ ze 2. třídy 3. místo s básní Františka Hrubína Perníková chaloupka. Kubíku Havlíčkovi také ze 2. třídy umístění uniklo jen o fousek. Všichni ostatní byli stejně výborní a odvážní, protože přeprali trému a dali ze sebe to nejlepší. Soutěžit s více než 50 recitátory není vůbec snadné. Děti si v průběhu recitační soutěže také poslechly vítěze 2. ročníku vlastní tvorby, smlsly si na tradičních větrníčcích a samy hlasovaly pro nejlepšího recitátora.

Veliká pochvala a poděkování tedy patří také Terezce Kostkové, Ondru Ježovi, Veronice Langrové a Helence Palůchové. DK

—————

Zpět