Oblastní kolo recitační soutěže a dramatizace

08.04.2013 09:38

Ve čtvrtek 4.dubna 2013 se konalo v Mikulově oblastní kolo recitační soutěže a dramatizace. Účast byla v letošním roce opět větší a klání mnohem náročnější. I když se vítězům jednotlivých kategorií školního kola V.Zemčíkové, O.Ježovi, V.Prágerové a L.Zemčíkové nepodařilo mezi 45 soutěžícími sáhnout na medaili, bylo jejich vystoupení milé a zdařilé a všichni tak důstojně reprezentovali naši školu. Děkujeme a blahopřejeme ! Blahopřejeme však všem žákům 5.třídy, kteří získali zlatou medaili v kategorii divadlo a se svým malým, leč  úsměvným a úspěšným „divadelním kouskem“ Císařovy nové šaty zcela jistě ještě dále vystoupí. Blahopřejeme!!!

Král: L.Svadbík – tkalci: N.Jeklová, M.Machala – ministři: L.Zemčíková a J.Malíšková – lid: K.Bezděková, N.Samková, M.Janotová a M.Maňáková – zrcadlo: J.Zemek – vypravěč: S. Nekvasilová.

Podívejte se na fotky.

—————

Zpět