Ovoce do škol

02.10.2012 12:03

Projekt Ovoce do škol podporuje spotřebu ovoce a zeleniny u žáků 1. stupně základních škol za pomocí evropských a státních dotací. Ovoce je dodáváno přímo do školy. Výhodou tohoto projektu je hlavně to, že žáci 1.stupně dostávají ovoce ve své škole zdarma.

Naše škole se do projektu zapojila i v letošním roce. Stejně jako v minulých letech budeme i letos dostávat každý týden dodávku čerstvého ovoce pro každého žáka. Navíc několikrát do roka se můžeme těšit na bedýnku plnou vitamínů

Bezva dny s Bovýskem: 

Již nyní připravujeme několik Bovýskových dnů s bezva ovocem a zeleninou. Ještě letos na podzim Vás čeká Bovýskův pitíčkový den plný skvělých džusíků, které děti dostanou nad rámec našich běžných závozů. Po Novém roce bychom rádi připravili minimálně den exotického ovoce, na který jsme vloni dostali skvělé ohlasy od dětí i mnoha pedagogů.


 

—————

Zpět