Oznámení o uzavření školy

26.02.2018 14:58

Vážení rodiče,

vzhledem k téměř 60% absenci žáků ve škole, kterou způsobila epidemie chřipky v Jihomoravském kraji a po konzultaci a doporučení vedoucího protiepidemického oddělení Krajské hygienické stanice v Břeclavi jsem nucen

uzavřít školu na dobu od 28. 2. do 4. 3. 2018

z důvodů zabránění dalšího šíření respiračních onemocnění.

V úterý dne 27. 2. 2018 bude probíhat zkrácená výuka do 11.25 hod. s tím, že bude zajištěn pro žáky oběd. Odpolední družina již nebude v provozu, ale nad žáky 1.stupně bude zajištěn pedagogický dohled do doby nejbližšího autobusového spojení.

Prosím rodiče žáků, kteří vykazují příznaky chřipky nebo podobných respiračních onemocnění, aby je neposílali do školy, ale nechali vyšetřit jejich dětským lékařem.

Prosím sledujte webové stránky školy pro případ, že bychom byli nuceni prodloužit dobu uzavření školy i na další dny.

Děkuji.

Mgr., Ing. Zbyněk Háder
ředitel ZŠ Dolní Věstonice

 

—————

Zpět